• "Hydraulik Warszawa;
  • "Usługi Hydrauliczne;

Hydaulik 24h Warszawa

Ze względu na brak czasu i niemożliwości zamówienia hydraulika w godzinach pracy, powstało nasze : Pogotowie Hydrauliczne Warszawa Tel. 537 461 306
Jesteśmy do Państwa dyspozycji całodobowo, w soboty, niedziele i wszystkie świeta. Dysponujemy trzema ekipami, także jestesmy w stanie dojechać do awarii hydraulicznej lub zlecenia do godziny, od złożenia zamówienia. Współpracujemy również z Pogotowiem Kanalizacyjnym Warszwa " WUKO" Ów pogotowie posiada niezbedny sprzet, do udrażniania poważnych zapchań w instalacji kanalizacyjnej.

Usuwanie awarii

“Zadzwoń i zamów Hydraulika, a tego samego dnia, odwiedzie Ciebie nasza ekipa, i wykona zleconą prace. Nasze pogotowie jest do Państwa dyspozycji.Nasze usługi hydrauliczne świadczymy od lat 90-tych, gwarantujemy satysfakcje i zadowolenie z wykonanaej usługi.Posiadamy niezbędne doświadczenia i liczne certyfikaty, po to aby skutecznie służyć Państwu pomocą.”

Udrażnianie Kanalizacji

“ Nasze metody udrażniania kanalizacji i urządzeń odprowadzających ścieki, są uzależnione od złożoności zatoru. Kanalizacje udrażniamy tradycyjnie (przy drobnych zapchaniach)Pneumatycznie przy dłuższych odcinkach i wielu zakrętach np. ( wyspy kuchenne) Ciśnieniowo (przy zarośniętej instalacji) lub przy ciężkich przypadkach - mechaniczne. Pobieramy opłate tylko w przypadku udrożnienia !”

Hydraulik 24h Warszawa

“Jeżeli masz nagły problem z instalacja hydrauliczną, zapchaną rurą, lub toaletą. Masz w planach wymiane lub modernizacje istniejącej instalacji, zadzwoń do nas - nasz hydraulik doradzi w jaki sposób można rozwiązać kłopot, zaproponuje najtańsze rozwiązanie i pozbędzie sie Państwa problemu. Jesteśmy dyspozycyjni całą dobe, w soboty, niedziele i święta - hydraulik 24h na dobe